יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף – היא שיטת טיפול מתקדמת ליישור שיניים המתבצעת באמצעות תוכנות מחשב תלת מיימדית. יישור שיניים למבוגרים מתאים בעיקר לאנשים המעוניינים ביישור שיניים ללא גשר. השיטה מספקת יתרונות ייחודיים למטופלים בכל רחבי העולם.
הפלטות השקופות ניתנות לשליפה בעת אכילה ,צחצוח שיניים, או בכל פעם שמעוניינים להיות ללא המכשיר בפה. זוהי מערכת פשוטה ועם זאת מתקדמת ביותר המיישרת בהצלחה שיניים ומשפרת את החיוך בעולם כולו, ללא אי הנוחות הכרוכה בברקטים.
יישור שיניים שקוף מתבצע בעזרת מערכת הכוללת סדרת קשתיות שקופות עשויות פולימר פלסטיק שקוף הניתנות לשליפה מלאה ומותאמות בנוחות על השיניים, ללא חלקי מתכת וללא חוטים.

שיטת הטיפול מזיזה את השיניים במרווחים קטנים ממקומן המקורי למיקום טוב יותר כפי שקובע האורטודנט. כל סדרת קשתיות מיועדת לשיניכם בלבד. היא מפותחת עם טכנולוגיית הדמיה תלת מימד ממוחשבת מתקדמת המבוססת על הטבעות שיניכם הנלקחות במרפאת האורתודונטיה.
פלטות ה- -D aligners נוצרות על בסיס סריקה של המודלים למחשב. במעבדה מיוחדת נעשית העמדת שיניים וירטואלית לכל שלב של הטיפול. כך שהטיפול לא נעשה על בסיס תחזיות של התקדמות קלינית כפי שמקובל בטיפול אורתודונטי סטנדרטי. משמעות הדבר היא ששיטת הטיפול עם פלטות שקופות ליישור שיניים ללא גשר, מדויקת ,יעילה יותר ומביאה לתוצאות טובות.
המערכת כוללת סדרה של פלטות שקופות הניתנות לשליפה. הפלטות מזיזות את השיניים במרווחים קטנים מן המיקום המקורי שלהם אל המיקום האידיאלי כפי שנקבע על ידי האורטודנט.

שיטת הטיפול

בכל ביקור אצל האורטודנט תקבל סידרה של מספר פלטות שקופות. כל פלטה מזיזה את השיניים כפי שנקבע ע"י תוכנת המחשב. יש צורך להרכיב את ה- aligners במשך 20 עד 22 שעות ביום, בהתאם ללוח הזמנים שנקבע על ידי האורטודנט. ניתן להסיר את הפלטות בקלות בזמן האוכל, בעת צחצוח שיניים וגם באירועים מיוחדים.
האורטודנט ייקח מטבעים חדשים של השיניים כל 2-3 חודשים, בממוצע. בהתאם לתכנית הטיפול המעבדה תכין סידרה חדשה של פלטות שימסרו למטופל ע"י הרופא המטפל. התהליך הזה נמשך עד שהשיניים יגיעו למצב האידאלי שלהם, ואז הטיפול מסתיים.
אורך הטיפול תלוי בבעיה המקורית. הטיפול יכול לקחת 6 עד 12 חודשים, מה שאומר שהחיוך המושלם שלך נמצא בהישג יד!
צפו בגלריה של יישור שיניים לפני ואחרי

יתרונות של יישור שיניים שקוף עם D Aligners

– הפלטות שקופות, כמעט לא ניתן להבחין בהן בעת ההרכבה שלהם.
– הפלטות ניתנות לשליפה מהפה כאשר אתם אוכלים או שותים, משתמשים במברשת או בחוט דנטלי, צריכים להגיע לפגישה חשובה או אירוע מיוחד.
– הפלטות יוסרו בקלות – קל לשמור על רמה גבוהה של היגיינת הפה עם D-aligners, ואין בכלל הגבלה של סוגי מזון שאתה בוחר ליהנות.
– הפלטות השקופות נעשות בהתאמה אישית על פי הדמיות מחשב 3D של השיניים, בכל שלב של הטיפול. מאחר והפלטות מיוצרות ברמה גבוהה של דיוק, ניתן ליישר את השיניים בזמן הקצר ביותר האפשרי.
התאמה לטיפול
הטיפול עם הפלטות השקופות מתאים למבוגרים, ומתבגרים עם כל השיניים הקבועות. ניתן לתקן עם הפלטות ליקויים קלים ובינוניים. האורטודנט המטפל יחליט אם המקרה שלך מתאים לטיפול עם פלטות שקופות. הטיפול אינו מתאים כלל לילדים.

עם D-aligners ניתן להשתמש כדי לתקן מגוון רחב של בעיות אורתודנטיות, כולל את הפעולות הבאות:
שיניים צפופות: כאשר אין מספיק מקום בלסת לכל השיניים
שיניים מרווחות: יש עודף מקום בתוך הלסת ויש מרווחים בין השיניים
סגר הפוך: כאשר שן אחת או קבוצת שיניים נמצאת בסגירה הפוכה לעומת הלסת הנגדית
כדי לברר אם הפלטות השקופות של הD-aligners מתאימות לך, צריך להזמין תור אצל רופא שיניים מוסמך שיוכל להעריך אם המקרה שלך מתאים לטיפול.

לאחר הטיפול

לאחר שאנו מזיזים את השיניים יש לשיניים נטייה לחזור למצב הקודם שלהן ולכן,לאחר הטיפול יהיה צורך לשמר את התוצאה ע"י הדבקת קיבועים בצד הפנימי של השיניים. הקיבועים יבטיחו שהשיניים לא יזוזו ושהתוצאה שהושגה תשמר לשנים רבות ,
יישור שיניים שקוף- מחירים
עלות הטיפול עם D-alignersTM יהיה תלוי בחומרת המקרה שלך. האורטודנט יהיה מסוגל לספק הצעת מחיר ספציפית לאחר שהאבחון הראשוני יושלם. להלן קישור למאמר בנושא מחירי יישור שיניים.

סקרנים כמה עולה יישור שיניים?

לפרטים נוספים בקרו באתר correcteeth