צוות המרפאה

לינדה אלימי – מנהלת משרד

לינדה נולדה בצרפת ועלתה לארץ בשנת 1975. היא עובדת במרפאותיו של ד"ר מוליק (רעננה, נתניה) מאז 1990. לדברי לינדה, החלק המהנה ביותר בעבודתה הוא המפגש עם אנשים חדשים. "אני גאה לעבוד עם צוות כה מקצועי ואכפתי. נפלא לראות כיצד מטופלינו יוצאים עם חיוך על פניהם. אנו מתייחסים למטופלינו בכבוד הראוי, ותקשורת טובה עמם היא חלק חשוב מעבודתנו. הזכות להכיר את המטופלים ובני משפחותיהם מעניקה לעבודתנו ערך מוסף".
ללינדה ארבעה ילדים ושני נכדים. בזמנה הפנוי היא נהנית לטייל בחיק הטבע, לרכוב על אופניים ולטייל בארץ.


מלאני זהבי – שיננית

מלאני נולדה בדרום אפריקה, גדלה באנגליה וחיה בישראל מאז שנת 1976. זה יותר מ-35 שנה נהנית מלאני ממקצועה כשיננית, בו היא משלבת בין אהבתה לעבודה עם אנשים לבין גישה מעשית להשגת חיוך יפה ובריא לכל מטופל.
למלאני 3 ילדים ונכדה אחת והיא נהנית לבלות עמם כאשר אינה עובדת במרפאה.


מירב אדמוני – סייעת אורתודנטית / שיננית

מירב סיימה את לימודי השיננות בבית הספר לרפואת שיניים של המרכז הרפואי הדסה, ירושלים. מירב היא חלק מצוות המרפאה של ד"ר מוליק מאז 1995, בה היא עובדת כסייעת אורתודונטית. מירב מתנדבת גם בבתי ספר יסודיים ובגני ילדים מקומיים ומדריכה את הילדים בנושא היגיינת הפה. בנוסף לניסיונה בתחום האורתודונטיה, מירב תורמת מכישוריה האמנותיים למרפאה, וקישוטיה מעטרים את המרפאה ומתחלפים בהתאם לעונות השנה והחגים.  למירב 3 ילדים, והיא נהנית מקישוט עוגות.


שושי זיו – מתאמת תורים

שושי היא חלק חשוב מהאווירה המשפחתית הנעימה במרפאותיו של ד"ר מוליק ברעננה או נתניה. שושי אוהבת להכיר את המטופלים – במיוחד את הילדים! וכל נושא קביעת התורים מטופל על-ידה בקלילות ובחיוך.
כך הופך הטיפול לנעים ונינוח עבור מטופלינו. לדברי שושי, החלק הטוב ביותר בעבודתה הוא "להיות חלק מטיפול המשפר את חיי האנשים".
האנשים סביבה נהנים מכישוריה בתחום הבישול והאפייה.


אנה כרנין – סייעת קלינית

אנה נולדה וגדלה ברוסיה ועלתה לארץ עם בעלה בשנת 1990. יש לה שתי בנות ושרקן. היא למדה הנדסה ועברה לתחום האורתודונטיה בשל אהבתה לעבודה עם אנשים. אנה אוהבת להאזין למוזיקה, לטייל, לצפות בסרטים, לקרוא ולטעום יינות. בעבודתה היא אוהבת במיוחד לראות כיצד הופכות שיניהן הבעייתיות של המטופלים לחיוך מקסים בעזרת מגוון טיפולים ליישור שיניים כגון יישור שיניים שקוף או בעזרת ברקטים.


ד"ר גל מיכאלי- גלר, רופאת שיניים D.M.D

רופאת שיניים שהצטרפה לצוות המרפאה לאחר שסיימה את לימודי רפואת השיניים בשנת 2010 ב University of Debrecen: Medical and Health Science Center אשר בהונגריה. בנוסף, ד"ר מיכאלי גלר עשתה תואר נוסף- מאסטר (MSc) על מחקר העוסק באוגמנטציית עצם באמצעות תאי גזע בפקולטה לרפואה בטכניון חיפה. גל חברה באירגון International Assosiation for Dental Researches ובהסתדרות רופאי השיניים בישראל.